NEON HORTUM LED

 

HAKKIMIZDA

 

 

Biz Kimiz;

PERA AYDINLATMA ELEKTRİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİC LTD. ŞTİ

 

10 YILDIR AYNI MARKA İLE... PERIUM

 

Firmamız 2005 tarihinde kurulmuştur. Şu anda 3000 M2 kapalı alanı bulunan yeni yerinde sizlere en iyi hizmet sunabilmek için araştırmalarını sürdürmektedir. Modern ve yeni tasarımları takip eden firmamız, günümüz aydınlatma teknolojisini müşterilerine en uygun fiyatlar ile sunmayı amaç edinmiştir. Kalite ve garanti konusunda taviz vermeyen firma politikamız sayesinde tescilli markalarımızı piyasanın aranan markaları arasına taşımış bulunmaktayız. Verilen sözlerin tutulması, sahte ürün ve abartılı bilgiler ile müşterilerimizin yanıltılmaması firmamızın öncelikli prensibidir.

 

Aydınlatma teknolojisini yakından takip ederek en iyi hizmeti sunarak, daha verimli ve kaliteli ürünleri piyasaya sürerek gerçek anlamda tasarruflu aydınlatmayı Türkiye΄ye sunmaya devam edeceğiz.

 

Tesisimizde üretim çalışmalarına hız veren firmamız ithal malzemeler ve yerli üretimleri ile renk, stok ve kalite konusunda öne geçmeyi hedeflemektedir.

 

Sürekli artan satış grafiği, ürün çeşitliliği ve kalitesinden taviz vermeyen şirketimiz müşterilerine daha hızlı, daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

 

Sizlerin bize olan ilgisi, bizleri en iyi, en uygun şartlarla sizlere ürün sunmaya yönlendirmiş ve bu firmamızın en temel ilkesi olmuştur.

 

 

PERA AİLESİ